Vařič Primus Mimer Stove

Odolný vařič, pevná konstrukce, výkon 2800 W, nízká hmotnost, vhodný pro 1-3 osoby.. Vařič Primus Mimer Stove přišel na trh již v roce 1980 a od té doby se řadí mezi prvotřídní vařiče své kategorie. Švédská outdoorová firma Primus si zakládá na té nejvyšší kvalitě, proto s tímto vařičem rozhodně nešlápnete vedle. Lehká konstrukce kompaktních rozměrů je vhodná pro všechna outdoorová dobrodružství takřka za jakéhokoliv ročního období. Vařič se jednoduše našroubuje na plynové kartuše od stejné značky. Primus má tyto kartuše rozdělené podle ročního období, proto se nemusíte obávat, že byste jej nezvládli ovládat ani jako začátečník. Vše je snadné a intuitivní.

Jakmile se vařič připevní ke kartuši pomocí závitu, můžete na jeho ramena položit nádobu pro ohřev jídla či tekutin. Teplotu pak regulujete ventilem umístěným nad kartuší, čímž nehrozí riziko popálení. Vzhledem k vysokému výkonu 2800 W dokáže Mimer Stove uvařit litr vody za méně než 4 minuty. Šetří tak váš čas, což je při túrách v přírodě k nezaplacení! Statické čtyřbodové podpěry hrnců jsou maximálně stabilní a udrží různé velikosti hrnců. Doporučujeme ho pro 1-3 osoby. Technický popis: 

výkonný vařič prvotřídní kvality
lehce skladná konstrukce 
snadná manipulace
intenzitu plynu lze libovolně regulovat pomocí ventilu
kompatibilní se šroubovacími kartušemi (nejsou součástí balení)
výkon: 2800 W
palivo: plyn
spotřeba paliva: 71 min/230 g
typ kartuše: šroubovací
uvaření 1 l vody (min): 3
zapalování: manuální 
materiál: anodizovaný hliník 
hmotnost: 195 g
rozměry: 12,5 x 12,5 x 8,2 cm 
vhodné pro: 1-3 osoby
palivo není součástí balení Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Popis produktu Vařič Primus Mimer Stove

  • Cena:
  • EAN: 7330033224320
  • Kategorie: Outdoor > Vařiče