Nepromokavý moto batoh W-TEC Uphills černá

Voděodolný vak, praktická nepromokavá přední a síťovinová boční kapsa, reflexní prvky.. Nepromokavý moto batoh W-TEC Uphills je objemný 25 litrový vak vyrobený z voděodolného a snadno udržovatelného PVC. Nepromokavost je podpořena rolovacím systémem uzavírání, zatavenými švy a nepromokavým zipem čelní kapsy - tu využijete pro rychlý a snadný přístup k drobným náležitostem. Na kapse jsou také umístěny reflexní prvky, takže budete lépe viditelní i za zhoršených světelných podmínek.

A jelikož batoh nemusí být použit jen na motocyklu, ale i na kole nebo při turistice, na levém boku batohu naleznete upínací poutka a plastové D-kroužky pro další potřebné náležitosti jako karabinky nebo dodatečné reflexní pásky. Na druhém boku se pak nachází stahovací kapsa z prodyšné síťoviny, která je ideální například na láhev s pitím, uložit do ní však můžete jakoukoliv drobnost, kterou nechcete mít uvnitř batohu - například mokré ponožky 🙂

Krom nastavitelných ramenních popruhů lze pro perfektní přilnutí k zádům použít výškově i objemově nastavitelný popruh v oblasti hrudníku. Veškeré pohodlí pak doplňuje nezbytné zpevnění a polstrování na zádech. Nepromokavý vak W-TEC Uphills je tak praktickým zavazadlem pro širokou škálu aktivit, zejména hrozí-li deštivé počasí nebo se chystáte vyrazit na vodu.Technický popis:

vodotěsný rolovací uzavírací vršek batohu s plastovou sponou
čelní kapsa s voděodolným zipem, rozměr: v25 cm x š23 cm
polstrovaný prodyšný zádový panel
zatavené švy
reflexní prvky na čelní kapse a ramenních popruzích
upínací poutka a plastové D-kroužky na levém boku
stahovací kapsa ze síťoviny na pravém boku, výška: 16 cm
nastavitelné polstrované ramenní popruhy
výškově i objemově nastavitelný hrudní popruh
horní poutko
materiál: 500D PVC (odolné proti vodě, snadno udržovatelné a omyvatelné), polyester
přibližné rozměry při naplněném batohu: v65 x š33 x h15 cm
objem: 25 l
hmotnost: 820 gDoporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro dnešní den.

Popis produktu Nepromokavý moto batoh W-TEC Uphills černá

  • Cena: 1490 Kč
  • EAN: 8596084132369
  • Kategorie: Moto > Moto doplňky > Moto batohy