Masážní pomůcka na obličej inSPORTline Saluki

3D masážní váleček s kovovým tělem. Pravidelné používání zajistí krásnější vzhled vaší pokožky zejména v oblasti krku a obličeje.. Masážní pomůcka na obličej inSPORTline Saluki se stane vaším nepostradatelným pomocníkem. Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, dvě vzorované kulaté hlavice dokáží pokožku pořádně promasírovat a uvolnit tak nejen svalstvo, ale i mysl. Tělo rolleru je vyrobeno z vysoce kvalitní oceli, která přístroj dělá kompletně voděodolným. Vy si tak si můžete dopřávat příjemnou masáž i během koupele či v sauně.

Dvě hlavice 3D válečku mezi sebe vtáhnou kůži a promasírují svaly pod ní. Díky tomu se svaly příjemně uvolní a dojde k prokrvení tkání. Zároveň při tlaku/tahu směrem nahoru dochází k pozvedání kontur obličeje. Pravidelnou masáží docílíme mimo jiné pevnější pokožky a mírnějších otoků. Konstrukce přístroje Saluki je vhodnější pro masáž menších a středních svalů - obličej, šíje, paže, lýtka. Krásný elegantní design je už jen takovou pomyslnou třešničkou na dortu. Jakmile objevíte kouzlo našich masážních přístrojů, nebudete je chtít dát z ruky! 

Použití

Na pokožku naneste olejíček, krém či jiný kosmetický prostředek a pořádně ho dlaněmi rozetřete. Na váleček příliš netlačte, masáž by měla být příjemná! Pokud chcete začít masáží obličeje, masírujte od středu brady tahem po čelisti až k uchu. Řiďte se pravidlem, že vždy válečkem přejíždíte tahem směrem nahoru. Následně můžete pokračovat ke rtům, kde stačí přejíždět přes rty zprava do leva. Poté přiložte váleček jednou masážní hlavicí ke koutku úst a druhá by měla dosahovat ke kraji nosu. Zde opět tahem po lícní kosti masírujte nahoru až k uchu. Oblast pod očima se snažte pro změnu masírovat tlakem od nosu až k uchu. Opět dodržujte pravidlo směrem nahoru. Oblast obočí masírujte tlakem od kořene nosu. Jako poslední krok se věnujte čelu, které bývá velmi často problematickou částí vzhledem k vyšší tvorbě potu a následnému ucpávání pórů. Čelo začínejte masírovat od kořene nosu směrem nahoru. Můžete se tahem vracet zpátky ke kořenu nosu. Takto pokračujte do stran po celém čele. Po masáži očistěte hlavice kosmetickým ubrouskem. 

Stejným způsobem můžete promasírovat jakoukoliv část těla, například trapézy, šíje či paže.

Náš tip: při tlaku se snažte přístroj mít více kolmo k pokožce a naopak při tahu přístroj na pokožku skoro položte.

Technický popis: 

skladná masážní pomůcka
jednoduché užívání
bezbolestná, ale zároveň intenzivní masáž svalů obličeje
vhodný pro menší a střední svaly
zvyšuje účinnost kosmetických prostředků
redukuje vrásky a nedokonalosti pleti
zmírňuje kruhy pod očima a otoky
zrelaxuje jak tělo, tak i mysl
stylový design
vysoce kvalitní tělo z oceli
rozměry: d15 x š6 x v2,5 cm
hmotnost: 160g
materiál: ABS + ocelCeny zboží a skladovou dostupnost neustále aktualizujeme. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.

Popis produktu Masážní pomůcka na obličej inSPORTline Saluki

  • Cena: 390 Kč
  • EAN: 8596084130907
  • Kategorie: Zdraví a krása > Péče o pleť