Airbagová vesta Alpinestars Tech-Air® 5 Airbag System šedo-černá

Lehká, štíhlá, vypasovaná, samostatně nositelná elektronická airbagová vesta, bez fyzického připojení k motocyklu, poskytuje nejkomplexnější ochranu ze všech aktuálně dostupných airbagů.. Airbagová vesta Tech-Air® 5 je nejnovější přírůstek do rodiny Alpinestars Tech-Air®, která zahrnuje systémy Tech-Air® Race a Tech-Air® Street. Alpinestars nadále zaujímá přední místo v technologii aktivních airbagů pro jezdce a jejich cestující a Tech-Air® 5 je silnou ukázkou odhodlání značky Alpinestars zpřístupnit tuto technologii jako nejlepší možnou volbu aktivní airbagové ochrany na trhu.

Tech-Air® 5 je lehká, štíhlá, vypasovaná, samostatně nositelná airbagová vesta, kterou lze nosit pod každou vhodně padnoucí textilní nebo koženou bundou s alespoň 4 cm volného prostoru po obvodu hrudníku jezdce - pro možnost nafouknutí airbagu při jeho aktivaci. Tech-Air® 5 nabízí jedinečnou ochranu horní části těla, jelikož udržuje jezdce na motocyklu v bezpečí díky jedinečnému zakrytí ramen, hrudníku, žeber a celých zad jezdce. Ochrana ramen je při nárazu zásadní a ramena jezdce tak jsou jedinečně chráněna technologií Tech-Air®, která účinně a efektivně minimalizuje riziko zranění ramen a klíční kosti. Alpinestars Tech-Air® 5 poskytuje nejkomplexnější ochranu ze všech aktuálně dostupných airbagů.

Vesta Tech-Air® 5 je dodávána s aktivním elektronickým systémem, který obsahuje šest integrovaných senzorů (3 gyroskopy a 3 akcelerometry) a algoritmus nárazu, který využívá umělou inteligenci (AI) k přesnému sledování, kdy má být airbag aktivován v případě nehody. Byl vyvinutý ze zkušeností a dalšího výzkumu s více než 50% předních světových jezdců MotoGP a zákazníků Alpinestars, kde byla data o jízdě analyzována z milionů kilometrů a tisíců nehod, aby se neustále zlepšoval algoritmus inteligentní detekce nehod. Po identifikaci dopravní nehody se aktivuje ochranný nafukovací airbag, který poskytuje bezkonkurenční ochranu jezdce s maximální dobou nafouknutí 20 až 40 ms, na základě velikosti airbagu. Absorpce nárazu při nošení airbagu ve výsledku sníží nárazovou sílu až o 95% ve srovnání s pasivním zádovým chráničem. Systém airbagů Tech-Air® 5 nabízí stejnou ochranu jako 18 chráničů páteře s certifikátem Level 1 (ověřeno nezávislou laboratoří SGS).

Celý systém je také velmi snadno použitelný, stačí zapnout vestu na zip, zapnout magnetickou přezku a jste připraveni k jízdě. LED displej indikuje provozní stav airbagu a integrovaná certifikovaná Li-Ion baterie má životnost až na 30 hodin jízdy. Systém je vybaven magnetickým micro USB konektorem, která umožňuje rychlé, snadné a pohodlné dobíjení. Vesta tedy funguje bez jakéhokoliv fyzického připojení k motocyklu.

Tech-Air® 5 disponuje připojením Bluetooth a doprovodnou aplikací Tech-Air® (Android / iOS), která v telefonu jezdce zobrazuje provozní stav systému, stav baterie a podrobnou analýzu jízdy. Firmware systému lze také aktualizovat přímo prostřednictvím této aplikace.Technický popis:

propracované airbagové pokrytí zad, ramen, hrudi a žeber
zajištění kompletní ochrany horní části těla
lze použít pod jakoukoliv motocyklovou bundu (s rezervou alespoň 4 cm volného prostoru po obvodu hrudníku jezdce)
bez fyzického připojení k motocyklu - spouští se elektronicky
reaguje i při nulové rychlosti (náraz do stojícího motocyklu)
plně samostatný systém, žádné externí senzory
tělo z lehké síťoviny s pružnými očky po celém obvodu
optimálního stupně pohodlí a prodyšnosti
perforovaný panel na zádech pro optimální ventilaci
vnitřní ventilační kanály pro dodatečné proudění vzduchu
magnetické ukotvení zipu pro snadné užívání a bezpečné zapnutí
LED displej na předním dílu v dolní oblasti zipu - indikuje úroveň nabití systému a aktivaci airbagu
zádový chránič s ergonomickou konstrukcí
Bluetooth připojení pro možnost využití Tech-Air® aplikace (Android / iOS)
integrovaná, certifikovaná Li-Ion baterie

homologována dle ECE R10 04 (zaručuje elektromagnetickou integritu a stabilitu jednotky)
zaplombovaná uvnitř vesty
možnost použití při každém počasí
výdrž baterie: až 30 hodin
plné nabití: za cca 6 hodin
provozní teplota: -10 °C a + 50 °C

argonem plněné bombičky, CE certifikované dle ISO 14451 normy (lze je aktivovat pouze na příkaz elektronické jednotky, certifikace také zaručuje bezpečnou manipulaci, instalaci a transport)
certifikován dle kategorie II Evropského nařízení 686/89/EEC za použití Evropské normy EN1621-4:2013 - garantuje ochranu proti nárazu od 25 milisekund do 5 sekund od plného nafouknutí systému
při použití airbagu lze použít batoh do objemu cca 10 litrů
Velikostní tabulka:

 
Obvod hrudníku (cm)
Obvod pasu (cm)
Obvod boků (cm)
Délka paže (cm)
Výška postavy (cm)

XS
78-86
64-72
79-87
49-52
150-163

S
86-94
72-80
87-95
52-56
163-171

M
94-102
80-88
95-103
56-60
171-179

L
102-106Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.

Popis produktu Airbagová vesta Alpinestars Tech-Air® 5 Airbag System šedo-černá

  • Cena:
  • EAN: 8059175257544
  • Kategorie: Moto > Moto oblečení > Airbagové moto oblečení > Airbagové bundy a vesty